امور بازسازی و بنایی

کلیه امور بازسازی و بنایی اعم از : کاشی کاری ، سنگ کاری ، سقف کاری ، سرامیک کاری ، سیمان کاری ، گچ کاری ، رابتین زنی و آرک ، سقف کاذب و کناف

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

کلیه امور بازسازی و بنایی

بازسازی ساختمان اغلب به دلیل افزایش عمر و یا زیبایی آن، امروزه در دنیا یکی از خدمات شناخته شده است، از طرفی باید در نظر داشت که مرحله بازسازی ساختمان تخصصی است و باید اجرای آن را به افراد متبحر سپرد، شرکت خدماتی ما ارائه کننده ی بهترین و ایمن ترین خدمات بازسازی ساختمان، بازسازی خانه و ساختمان های قدیمی می باشد.

در تعیین هزینه ی بازسازی منزل عواملی مانند خرابی های موجود در پیکره ساختمان و اتصالات و نشتی های آن مؤثر واقع می شود، بازسازی ساختمان را اگر با یک تیم حرفه ایی انجام دهید ممکن است از روز اول هم بهتر شود.

مرحله ی تخریب بسیار حساس و خطرناک هم می تواند باشد، ابتدا باید موقعیت ساختمان را بررسی کرد و شرایط را از نظر فرسودگی در نظر گرفت.

نکته ی حائز اهمیت در تخریب منازل فرسوده و ویلاهای کلنگی، شناسایی محل لوله های آب و برق در کف و دیوارهاست، چرا که احتمال پوسیدگی لوله ها و یا خرابی سیم کشی در این خانه ها بالاست و برای تخریب باید به تمامی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی واحدهای مجاور هم باید توجه کرد.

پس از تخریب و بازسازی، نوبت مرمت و زیبا سازی ساختمان می شود، در این مرحله باید از سلیقه مشتریان هم کمک گرفت و از مصالح ساختمانی خوب و رعایت نکات طراحی داخلی که در زیبایی ساختمان تأثیر فراوانی دارد استفاده کرد.

در بازسازی آپارتمان های کوچک با هدف ایجاد فضای بزرگتر و کاربری بیشتر انجام می شود، در این موارد کوچک باید مهمترین قسمت خانه که بازسازی پذیرایی است را در نظر گرفت که تمامی مراحل اجرا در فضای داخلی اعم از پوشش دیوارها، کفپوش ها و….به سلیقه ی مشتریان بستگی دارد.

تعمیر و یا تعویض درب و پنجره: زمانی که درب ها و پنجره ها پوسیده باشد ولی از نظر سلیقه قبول داشته باشند هزینه ی تعمیر کمتر خواهد بود، گاهی در بازسازی ممکن است اندازه ی درب و پنجره ها تغییر کنند که در این صورت در محاسبه ی بازسازی هزینه درب و پنجره جدید مطرح می گردد، سلیقه ی روز هم منجر به تعویض و تغییر درب و پنجره ها می شود.

کلیه امور بازسازی، کاشی کاری، سنگ کاری، سقف کاری، سرامیک کاری، سیمان کاری، رابتین زنی و آرک، سقف کاذب و کناف از جمله خدمات شرکت ما می باشد.