انجام کلیه امور تاسیسات

انجام کلیه امور تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ، انواع لوله کشی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، انواع برق کشی ساختمان ها

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

انجام کلیه امور تأسیساتی الکتریکی و مکانیکی، انواع لوله کشی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، انواع برق کشی ساختمان

عملیات اجرایی ساختمان شامل طراحی، مشاوره و اجرا که هرکدام از این بخش ها خود شامل زیر مجموعه های مختلفی است که اصلی ترین آن بخش تأسیسات الکتریکی در ساختمان می باشد.

یکی از شاخصه های اصلی که در تیم تأسیسات الکتریکی می توان به آن اشاره کرد، تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می کند طرح ارائه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند.

انواع لوله کشی ساختمانی شامل: لوله کشی آب سرد وگرم، لوله کشی شوفاژ وپکیج، لوله کشی فاضلاب، لوله کشی گاز می باشد.

در لوله کشی آب سرد و گرم ساختمانی باید در کوتاه ترین مسیر و با کمترین پیچ و خم انجام شود و در عین حال موازی و عمود بر دیوارهای ساختمان باشد و از نصب آنها در کنار هم اجتناب کنید.

در لوله کشی پکیج که رابطه ی مستقیم با لوله کشی آب ساختمان دارد، در لوله کشی شوفاژ هم می توان از شیوه ی انشعابی استفاده کرد، لوله کشی انشعابی به دو صورت توکار و روکار انجام میشود.

لوله کشی توکار از رایج ترین سیستم های لوله کشی آب است، مهمترین ویژگی آن مخفی بودنش است، این نوع لوله کشی برای انواع ساختمان ها اعم از مسکونی، تجاری و اداری قابل اجرا می باشد، بهترین زمان برای انجام این نوع لوله کشی بعد از اجرای سازه و سفت کاری و قبل از نازک کاری ساختمان است.

انواع لوله کشی برق ساختمان که شامل: لوله برق فولادی، لوله برق پی وی سی، لوله برق پلی اتیلن، لوله برق پلی آمید است.

لوله برق از جمله تجهیزاتی است که استفاده از آن در صنعت برق ساختمان رایج است، علاوه بر نگه داری و مراقبت از سیم ها، این لوله ها به سیم کشی نظم داده و امنیت آن را تامین می کند.

لوله برق یا کاندییت دارای انواع مختلف می باشد و از متریال های گوناگون برای مصارف مختلف به بازار عرضه می شود، استفاده از این لوله ها دوام و ماندگاری سیم کشی ساختمان را بالا می برد و تعمیر و تعویض کابل ها را آسان تر می کند.