طراحی داخلی و انجام کلیه امور دکوراسیون

طراحی داخلی و انجام کلیه امور دکوراسیون

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

طراحی داخلی و انجام کلیه امور دکوراسیون 

دکوراسیون داخلی به مفهوم هماهنگ سازی طراحی شده برای جلوه در آوردن رنگ ها، اثاثیه و بقیه ی موارد ساختمان است، در واقع هنر و یا عمل برنامه ریزی و نظارت بر اجرا معماری داخلی خانه است.

فضای خانه ی کوچک را باید با رنگ های روشن تر و سبک تر رنگ آمیزی کرد تا فضا را بزرگتر نمایش دهد، استفاده از رنگ روشن برای کف و دیوارها در بزرگ تر کردن فضا تأثیر بسیاری دارد.

از آینه های تزیینی برای اضافه کردن نور به فضای خانه ی خود استفاده کنید، اهمیت استفاده از آینه در محیط های کوچک مفید است، نور را منعکس کرده و اتاق را بزرگتر نشان می دهد.

سبک مدرن: دکوراسیون منزل از نوع مدرن از قرن 20 در معماری جای گرفت، ویژگی بارز آن استفاده حداقل از رنگ ها با اجسام ساده و کشیده در فضا است، در خانه های به این سبک بیشتر از رنگ سفید، طوسی و خنثی استفاده می شود و سادگی آن بیشتر جلب توجه می کند.

سبک کلاسیک در دکوراسیون

در سبک کلاسیک از رنگ های ملایم و طرح و نقش ظریف استفاده شده، مبلمان هم با پیچ و خم ظریف طراحی شده است، در ضمن گاهی این طرح بخاطر تزیینأت پرکاری که دارد به یک فضای بزرگ برای نمایش خود نیاز پیدا می کند و همین امر باعث شده که برای خانه های کوچک مناسب نباشد.

استفاده از وسایل مناسب در اتاق نشمین از کاربردی ترین روشهاست، از به کار گیری آینه و چند تصویر بر روی دیوار و گلدان کنار پنجره در طراحی خانه تاثیر دارد.

در داخل خانه ماندن برای بسیاری از افراد خوشایند نیست و باعث افسردگی می شود، برای رها شدن از افسردگی به دامان طبیعت پناه می برند، به همین علت می توانید در داخل منزل از عناصر طبیعی استفاده کنید، مانند سنگ و چوب و مواردی که در کنار انسان هاست، استفاده از این عناصر شادابی را به منزلتان می آورد.