نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان

تعمیرات و نصب شیرآلات ساختمان

در زمان های دور بسیاری نیز آب مصرفی خود را از راه های دور به خانه می آوردند، اما امروزه تا شیرآب را باز می کنیم، آب زلال و بهداشتی در دسترس داریم، امروز لوله کشی و شیرآلات بهداشتی وسیله دسترسی ما به آب هستند و اگر با خرابی مواجه شوند، برای دست یابی به آب بهداشتی با مشکل مواجه خواهیم شد.

شیرآلات یکی از وسایل ضروری دکوراسیون آشپزخانه و خانه می باشد که ما هر روز با آنها سر و کار داریم، به نوعی میشود گفت که زندگی ما به وجود شیرآلات وابسته است، شیرآلات جزیی جدا نشدنی از دکوراسیون خانه هستند.

موارد مهم در نصب شیرآلات بهداشتی

قطع کننده و وصل کننده های جریان آب که در انتهای لوله های آب مجتمع قرار گرفته اند و وظیفه ی تنظیم و ترکیب و توزیع آب گرم و سرد را بر عهده دارند، شیرآلات در طرح ها و انواع مختلفی در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی حمام و توالت و سایر مکان های مورد نیاز نصب می شوند.

مدل های قدیمی و جدید شیر آلات می توان مدل ساده، کلاسیک، پدالی، چشمی و اهرمی را نام برد که هر یک بستگی به نوع انتخاب شما با توجه به رنگ و ظاهر و قیمت ها و مزایای مخصوص به خود دارند.

ارتفاع شیر دوش

دوش باید در ارتفاعی قرار بگیرد که برای افراد قد بلند به اندازه ی کافی بالا باشد که سرشان با آن برخورد نداشته باشد و برای افراد کوتاه قامت هم آب به شکل مناسبی بر روی سرشان ریخته شود، به همین دلیل باید ارتفاع حداقل 90 سانتی متر تا یک متر را برای نصب شیر آلات دوش در نظر بگیرید.

تعمیر و نصب شیر آلات به خصوص شیر آلات بهداشتی، جزء محبوب ترین خدمات است.