انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری

انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری درب و پنجره نصب آیفون تصویری و صوتی

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری درب و پنجره

از مهم ترین موارد مهم جوشکاری رعایت نکات ایمنی می باشد تا از خسارت جانی و مالی جلوگیری شود، خدمات آهنگری و جوشکاری چندین نوع مختلف از نیازهای مصرف کننده را برطرف می سازد، برای زندگی روزمره و برطرف کردن خرابی ها، خدمات آهنگری و جوشکاری می تواند همه چیز را آسان تر کند، به طور کلی گرما برای جوشکاری مواد استفاده می شود، خدمات آهنگری یک روش تعمیر یا ایجاد ساختارهای فلزی است که با پیوستن به قطعات فلز فرآیندهای مختلف همجوشی ایجاد می گردد.

تجهیزات و لوازم برای آهنگری و جوشکاری ابزارهای مختص به خود را دارد و باید همه ی آنها را از جایی معتبر تهیه کرد، تا باعث اتلاف وقت نشود و به شما آسیب نرساند و کارخود را به خوبی انجام دهید.

نکاتی مهم در مورد جوشکاری درب و پنجره :

دستگاه جوشکاری را باید درست تنظیم شود و تمامی اتصالات در جای خود قرار داشته باشد و متصل شده باشد، اگر روی سطحی جوشکاری انجام می شود باید گیره ی اتصال ارت را به همان سطح متصل کنید، این کار باعث شده تا از خطر برق گرفتگی در امان باشید.

چند توصیه ایمنی در جوشکاری

از بالا زدن آستین ها و پاچه شلوارتان اجتناب کنید چون ممکن است به دلیل جرقه و فلز داغ که به لباس تان بیفتد و بسوزاند، شلوارتان را روی کفش ها قرار دهید، هنگام پوشیدن کلاه نیز حتماً از عینک ایمنی با شیشه های جانبی برای جلوگیری از ورود جرقه ها به چشمتان استفاده کنید، از دستکش های سنگین و غیر قابل اشتعال برای جلوگیری از سوختگی، بریدگی و خطرات از این قبیل استفاده کنید.

اگر قوطی الکترود را باز می کنید دست هایتان را از گوشه های تیز آنها دور نگه دارید و نخاله های موجود در محل را تمیز کنید که پایتان به آن گیر نکند و به زمین بخورید.

جوشکارها تحت هر شرایطی باید این نکات که در دستور العمل های دستگاه ها و کاتالوگ مواد مصرفی که توسط تولید کننده ها به آنها داده می شود سر کار حتماً رعایت کنند.