طراحی و محاسبات تاسیسات

انجام کلیه امور طراحی و محاسبات تاسیسات مکانیکی و برقی

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

انجام طراحی و محاسبات تاسیسات مکانیکی و برقی

ساده ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار محاسبات بار گرمایش و سرمایش carrier HAP است، رایج ترین نرم افزار برای نقشه کشی، اتوکد دو بعدی است، گرایش جامعه مهندسین بیشتر به این سو شده است.

مراحل طراحی تاسیسات مکانیکی یک ساختمان از زمان دریافت پروژه تا تحویل آن به کارفرما به چند مرحله می باشد، که شامل مطالعات ابتدایی و تخمین اولیه، تنظیم دفترچه محاسبات، اصلاح نقشه ها، تهیه نقشه های اجرایی و محاسبات دقیق و جزء به جزء می باشد.

طراحی تاسیسات مکانیک و برق و انتخاب تجهیزات تاسیساتی مناسب برای کاربری های مختلف، یکی از مهمترین اصول اولیه صنعت ساختمان است، بدون طراحی و با بی تجربه انتخاب کردن تاسیسات و تجهیزات باعث به وجود آمدن مشکلات در ساختمان شده و علاوه بر کاهش راندمان بهره وری، دلیلی بر کاهش سود سازندگان هم می شود.

متخصصان این فن بهترین روش را می دانند تا به مشکل برنخورید، طراحی و محاسبه ی مکانیک و الکتریک مبتنی بر مشخصات فنی ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه انجام می گیرد، کلیدی ترین قسمت پروژه آشپزخانه های صنعتی می باشد.

در تاسیسات مکانیکی محاسبه و طراحی سیستم آبرسانی سرد و گرم، طراحی سیستم فاضلاب و چربی گیر، سیستم هود و تهویه مطبوع هوا و تخلیه ی آن، محاسبه سیستم حرارتی و برودتی و طراحی سیستم اطفاء حریق، طراحی و محاسبه فلودیاگرام موتورخانه می باشد.

در تاسیسات الکتریکی سیستم برق و سیم ارت تک فاز و دو فاز، طراحی سیستم روشنایی عمومی و اضطراری به همراه مولد انرژی، سیستم صوتی پروژه، تلفن، دوربین مدار بسته، محاسبه و طراحی تابلو برق تک خطی می باشد.

تامین گرمایش و سرمایش، لزوم تهیه، مهیا کردن آب بهداشتی و دفع فاضلاب، ایجاد تمهیداتی به منظور استفاده از وسایل مکانیکی، روشنایی محیط و مقابله با خطرات احتمالی نظیر آتش سوزی جزو اساسی ترین حقوق طبیعی هر انسان در صنعت ساختمان سازی می باشد.