سرویس کولر و آبگرمکن

انجام سرویس کولر و آبگرمکن های دیواری و زمینی

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

سرویس کولر و آبگرمکن های دیواری و زمینی

نکات مهم در تعمیر و سرویس کولر

سرویس و تعمیرات اگر در زمان مناسب قرار بگیرد، کولر می تواند کارایی لازم را داشته باشد، چک کردن مداوم موتور کولر آبی، انتخاب موتور مناسب برای کولر، ترفند لازم جهت صرفه جویی در مصرف آب و تعویض به موقع پوشال های جهت تعمیر و سرویس کولر که بتوانید هوای خنک لازم را از کولرتان دریافت کنید.

کولرهای گازی بیشتر در مناطق گرمسیر استفاده می شد ولی امروز در بیشتر مکان ها از کولر گازی استفاده می شود، تعویض به موقع فیلترهای کولر گازی و یا تمیز نگه داشتن آن باعث کاهش هزینه مصرف انرژی خواهد شد.

گاهی هم باید گاز کولر را چک کرد که مربوط به کمپرسور گاز و شارژ گاز می باشد، پس از پایان شارژ گاز کولر گازی حتماً بایستی از عدم وجود نشتی و افت فشار در کمپرسور مطمن شوید تا با مصرف بهینه انرژی بالاترین میزان خنک کنندگی حاصل شود.

تعمیر اسپیلیت

1-شستشوی فیلترهای یونیت داخلی

2-تنظیم گاز شستشو بلوور و باز کردن یونیت داخلی و شفت

3-بررسی وضعیت عملکردی دستگاه در حالت دلخواه

4-کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی و برقی

آبگرمکن وسیله ای پرکاربرد در همه ی فصول می باشد که به دو مدل دیواری و زمینی وجود دارد، تعمیرات آبگرمکن یک تخصص حرفه ایی است که توسط تکنیسین با تجربه انجام می شود.

یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام داد سرویس آبگرمکن و جرم گیری آن است، پرمصرف ترین آبگرمکن ها، آبگرمکن دیواری بوتان است.

جرم گیری آبگرمکن ها از اهمیت ویژه ایی برخوردار است، بی توجهی به اهمیت شستشو و رسوب زدایی آبگرمکن باعث قطع سرویس ای وسیله و یا حتی در برخی موارد آسیب جدی به آن می رسد.

حد معمول آن در سال دوبار می باشد که باید آبگرمکن یا پکیج خود را رسوب زدایی کنید زمانی که کوره آبگرمکن خوب کار می کند ولی میزان داغی آب کافی نیست حتماً به یک سرویس رسوب زدایی نیاز دارد و مشکل شما حل خواهد شد.