انجام نقاشی ساختمان

انجام نقاشی ساختمان (رنگ روغن و پلاستیک)

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 09122721725

ایمیل :sepehrariagroup.com@gmail.com

انجام نقاشی ساختمان

یکی از مهمترین کارها انتخاب رنگ است که با توجه به سلیقه ی شخصی متفاوت است و اصلاً نیازی نیست که از رنگ های عامه پسند استفاده کنید.

انواع رنگ ساختمانی که شامل رنگ روغنی و پلاستیک می باشد که هر کدام مشخصات مخصوص به خود دارد، رنگ روغنی از قدیمی ترین انواع رنگ ساختمان است، که دارای پایه ی روغنی است، این نوع رنگ دارای یک سری نکات مثبت و منفی می باشد.

رنگ روغن شامل مشخصاتی از قبیل: عایق، لکه ها راحت تر تمیز می شود، پوشش دهی مناسب، دارای نوع براق و نیمه براق و مات، قابل شستشو، بوی شدید رنگ، دیر خشک می شود.

رنگ پلاستیک هم دارای مشخصاتی از قبیل: بوی تند ندارد، سریع خشک می شود، محلول در آب، جاذب رطوبت، روی پنجره و فلز کاربرد ندارد، برخی انواع آن غیر قابل شستشو هستند و برای رنگ سقف مناسب است.

رنگ روغنی رنگی است که مانند سایر رنگ ها مات نبوده و براق می باشد و همانند کاغذهای روغنی در نقاشی ساختمان بسیار کاربرد دارد و با استفاده از رنگ می توانید به مدت 15 سال دیوارهای خانه را از شر رنگ آمیزی های چند دفعه ایی خلاص کنید.

تاثیر رنگ آمیزی با رنگ روغنی در دکوراسیون منزل:

اگر به چیدمان منزل و دکوراسیون اهمیت می دهید، از رنگ دیوارها غافل نشوید، اگر می خواهید بعد از چیدمان خانه ایی تاریک و کسل کننده ایی نداشته باشید، استفاده از رنگ روغنی را از قلم نندازید و از رنگ های براق استفاده کنید تا از لامپ های کمتری مصرف شود و در هزینه ی برق خود صرفه جویی کنید.

آیا می دانید که نقاشی کردن برای سلامتی و ذهن شما چه مزایایی دارد؟

توصیه پزشک ها برای داشتن بدنی سالم این است که ورزش های منظم انجام دهید ولی برای سرحال نگه داشتن ذهن چه موردی؟ با بالا رفتن سن، حفظ تناسب بدن و قدرت ذهنی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

نقاشی کردن یکی از سرگرمی های جذاب است که ذهن شما را تقویت کرده و مزایای متعددی برای سلامتی شما دارد، رنگ می تواند حالت ها و حتی دما را به نوعی تغییر داده و روحیه هر انسانی را بهتر کند.

بهترین و مناسب ترین رنگ ها را برای اتاق خود انتخاب کنید و فواید نقاشی را نادیده نگیرید.